Kamil Karczmarczuk

Przedsiębiorca. Na pierwszym roku studiów założył jedną z pierwszych agencji interaktywnych w Polsce. Od 16 lat dotlenia biznesy klientów, łącząc kreatywny marketing z nowoczesnymi technologiami. Wdraża rozwiązania, które przyspieszają pracę, oszczędzają czas i pieniądze. Zrealizował ponad 1500 projektów i kampanii dla różnych branż. Od początku pracuje z Klientami z branży beauty m.in. tworząc strategie marketingowe oraz prowadząc kampanie online.

Dzięki setkom godzin spędzonych na kursach, szkoleniach oraz pracy z przedsiębiorcami wie, jakie strategie działają i są najbardziej skuteczne.

Stworzył i rozwija wiele autorskich rozwiązań i strategii, które pracują na rozwój biznesów jego klientów. Uważa, że biznes to setki puzzli, których odpowiednie połączenie czyni go mocniejszym i wznosi na nowy poziom. Uwielbia innowacyjne strategie i rozwiązania, które są świeże i przynoszą natychmiastowy efekt.

Artykuły Eksperta

Inspiracje

5 sposobów na kuloodporny biznes

Jestem przekonany, że pośród wielu rad oraz sposobów na powodzenie i dynamiczny rozwój biznesu istnieje kilka absolutnie fundamentalnych. Takich, które chronią biznes w trudnych, nieprzewidzianych

Czytaj więcej »