Angelika Zielińska

Dyplomowana trenerka wizerunku, osobista stylistka i coach

Ukończyła studia na kierunkach: kreowanie wizerunku – stylista w krakowskiej Szkole Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”, coach i trener – partner w rozwoju w krakowskiej Wyższej Szkole Europejskiej, a także zarządzanie oraz zarządzanie kadrami przedsiębiorstw w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wzięła udział w certyfikowanych warsztatach z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej oraz zdobyła certyfikat ACSTH ICF.

Ponieważ ceni sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług, stawia na ciągły rozwój, a wiedzę popiera doświadczeniem.
Wierzy, że do pełnej zmiany niezbędna jest praca nie tylko nad image’m zewnętrznym, lecz także nad wnętrzem, dlatego zdecydowała się na łączenie w swojej pracy tych trzech profesji.

Na co dzień:

  • kreuje wizerunek i styl swoich klientów;
  • pomaga im budować pewność siebie, wewnętrzną siłę oraz poczucie sprawczości;
  • uczy tego, jak ważny jest odpowiedni wizerunek, stylizacja, autoprezentacja i znajomość zasad savoir-vivre’u w biznesie beauty i życiu prywatnym oraz jak świadomie nad nimi pracować;
  • sprawia, że osoby, z którymi współpracuje, stają się swoją najlepszą wizytówką, dzięki czemu łatwiej osiągają własne cele zawodowe i osobiste.

Dokonała blisko 100 metamorfoz wizerunkowych klientów, a jej warsztaty, szkolenia i prelekcje na żywo ukończyło ponad 2100 osób. Przeprowadziła ponad 70 sesji coachingowych. Działa zgodnie ze standardami International Coach Federation.

Artykuły Eksperta

Produkty Eksperta

Nie znaleziono produktów.